Аналітичний центр УКУ запрошує на стажування студентів та молодих дослідників

Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс на участь у програмі стажувань студентів/студенток у провідних аналітичних центрах країни.

Щоб стати учасником програми стажування в аналітичному центрі необхідно:

• – мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра та вище;
  • – на момент подання заявки бути студентом/студенткою магістерської програми, аспірантури або завершити магістратуру не пізніше, ніж рік тому;
  • – бути не старше 35 років;
  • – мати зацікавленість в аналітичних дослідженнях та бажання надалі працювати в аналітичному центрі;
  • – мати рівень знання англійської мови Upper-Intermediate і вище.

Тривалість стажування: 12  квітня – 12 листопада 2021 року.

Стажери/стажерки щомісяця отримуватимуть стипендію в розмірі 4 508 гривень.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету та надіслати її до 23:59, 22 березня 2021 року.

Стажування відбуватиметься у одному з 24 аналітичних центрів, які є учасниками згаданої Ініціативи.

Учасники самі обиратимуть організації, в яких проходитимуть стажування. Особливу увагу в процесі вибору слід звертати на напрямки роботи та проєкти організацій, до яких будуть залучені стажери.

Що робитиме стажер/стажерка?

• – готуватиме проєкти аналітичних матеріалів, як асистент аналітика, та шукатиме інформацію для аналітичних досліджень;
  • – допомагатиме в організації заходів;
  • – самостійно підготує один аналітичний документ, який вийде під його авторством.

Програма передбачає гнучкий графік,  який дозволить поєднувати стажування з навчанням. Але стажуванню слід присвячувати щонайменше 12 годин на тиждень. Формат роботи (дистанційний, змішаний чи онлайн обговорюється із приймаючою організацію, ось тут Ви можете переглянути побажання кожної організації до формату роботи).

Перевагою у відборі учасників програми стажування буде наявність аналітичних публікацій у науково-студентських виданнях, досвід волонтерства та участі у громадських організаціях та ініціативах.

Більше інформації можна дізнатись тут: http://www.ttdiinterns.org.ua/

Проєкт реалізується Міжнародним фондом «Відродження» в партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні.

Аналітичний центр УКУ запрошує на стажування студентів та молодих дослідників

Щоб стати учасником програми стажування в аналітичному центрі необхідно:

• – мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра та вище;
  • – бути не старше 35 років;
  • – мати рівень знання англійської мови Upper-Intermediate і вище.

Тривалість стажування: 12  квітня – 12 листопада 2021 року.

Стажери/стажерки щомісяця отримуватимуть стипендію в розмірі 4 508 гривень.

Що робитиме стажер/стажерка?

• – допомагатиме в організації заходів;