Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Menu

(Українська) UCU Global: Етичні рішення для світу множинних криз. Матеріали конференції

(Українська)

3 грудня 2021 р. відбулась щорічна міжнародна дискусія UCU Global. Цьогорічна тема експертного обговорення  – «Етичні рішення для світу множинних криз». Участь у дискусії взяли політики, лідери суспільної думки та науковці зі США, Великобританії, України і Китаю. Захід вже вчетверте спільно організовують Аналітичний центр УКУ та Український католицький університет. Цьогоріч конференція проводилась за підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив (CFLI)

(Українська)

Зростаючі політичні, військові, економічні, екологічні кризи в Україні і світі потребують нових підходів та способів їхнього вирішення. З 2018 року UCU Global слугує тим майданчиком, який покликаний гуртувати лідерів і лідерок публічного сектору, духовенства, освіти, бізнесу, медій, громадськості та культури навколо пошуку відповідей на найкритичніші виклики сучасності в ході дискусії.
Серед питань, які обговорювали експерти на UCU Global-2021, наступні:
Чи стане Шенгенський кордон новою «Берлінською стіною»?
Де є межа між людським співчуттям до мігрантів і капітуляцією перед гібридною агресією проти Європи, у якій зброєю стали біженці?
Як ЄС забезпечити власну безпеку, зберігши при цьому свої основоположні цінності?
Яким чином протидіяти інформаційним війнам, що, в умовах пандемії, суттєво ослаблюють та поляризують розвинені суспільства шляхом поширення фейків?
Чи існують спільні для усього людства цінності, що здатні зупинити диктаторів від застосування бактеріологічної та ядерної зброї?

Дослідники матеріалу