News

Не Фейсбуком єдиним: як керівництво ОТГ комунікує і своїми мешканцями

(Українська) Результати дослідження, яке провів Аналітичний Центр УКУ про те, як керівництво об’єднаної громади використовує цифрові інструменти в управлінні. Експерт Аналітичного центру наводить дані, та аналізує ситуацію з використанням соціальних мереж владою ОТГ.

Штучний інтелект у державному секторі: які зміни він може принести

Держави активно використовують штучний інтелект для боротьби з пандемією коронавірусу. Проте такі дії можуть ставити під загрозу безпеку даних та приватність людей. Тож з якими дилемами стикаються держави, використовуючи цю технологію? Чи готові уряди до…

(Українська) Нові дослідження, зміна структури та міжнародні проєкти – звіт Аналітичного центру за 2019 рік

(Українська) Ми завершили 2 великі дослідження на замовлення органів влади; переклали першу книгу, разом з нашими партнерами організували 5 великих конференцій, долучились до підготовки багатьох відкритих зустрічей й навчань.

Як лібералізм, демократія та принцип верховенства права рухаються урізнобіч – думки експертів

(Українська) Аналіз політичних інститутів та вплив цифрових технологій на процес розвитку демократії. Дослідження й думки від світових експертів на конференції у Львові.

(Українська) Відверто про війну від український інтелектуалів

(Українська) Про власний досвід війни, як протистояти ворогу, що ми можемо робити зараз та як спілкуватися з людьми які “втомились від війни” панельна дискусія “Етика і війна” разом із Віталієм Портниковим, Оленою Стяжкіною та Олегом Сенцовим.

Menu