Integral Human Development in the Digital Age: Poverties, Migrants, Pandemics, and the Idea of a New Social Ethics.

Запрошуємо міжнародну конференцію Integral Human Development in the Digital Age: Poverties, Migrations, Pandemics, and the Idea of a New Social Ethics”.

Подія відбуватиметься онлайн, з 23 по 26 лютого.

35 видатних спікерів щонайменше з п’яти країн світу поділяться своїми ідеями, як на фоні росту бідності, міграції та теперішньої пандемії, ми можемо будувати візію розвитку людства, яка би включала розвиток технологій і шанувала людську гідність?

Більше про ідею конференції і повну програм можна знайти на сайті:

Реєстрація за посиланням: http://ihd.ucu.edu.ua/ihdda2021/registration

Мова конференції – англійська.

Додамо, що це вже 3-тя конференція, із серії міжнародних зустрічей під спільною назвою «Integral Human Development in the Digital Age», які Інститут етики і проблем сучасності, Факультет суспільних наук та Аналітичний центр УКУ щороку проводять у Львові.

Перша конференція “Дружба в епоху Фейсбук” була присвячена темам приватності й впливу цифрового світу на людину, розвитку людського потенціалу в умовах глобального світу та збереження власної людськості й справжніх стосунків з людьми. Торішя конференція “Information Overload, AI, and Responsibility” стосувалась тем переосмислення демократії, цифрової культури та зміни політичних інститутів.

Цьогорічна конференція відбудеться в онлайн-форматі.

Подія відбуватиметься онлайн, з 23 по 26 лютого.

Більше про ідею конференції і повну програм можна знайти на сайті:

Реєстрація за посиланням: http://ihd.ucu.edu.ua/ihdda2021/registration

Мова конференції – англійська.

Цьогорічна конференція відбудеться в онлайн-форматі.