UCU Global: людина у постковідному світі

Як долати виклики, з якими людство стикнулось у 2020 році: ізоляція та закриття чи активніша глобальна політична і економічна взаємодія? Як на нас впливає глобальна цифрова та онлайн реальність: привілей доступу на противагу права приватності та простору самотності? Яким чином змінюються соціокультурні моделі співжиття людей? Де шукати джерела стійкості аби залишатися Людиною?

Відповіді на ці та багато інших питань будуть шукати на міжнародній онлайн–дискусії «UCU Global: людина у постковідному світі», яка відбудеться 16 грудня, з 16:00 по 18:00.

У дискусії візьмуть участь запрошені промовці:
• Брайан Бріваті, історик, директор Меморіального фонду Джона Сміта (2008-2012), (Великобританія),
• баронесса Елісон Марі Сатті, членкиня Палати Лордів (Великобританія) (tbc).
• Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій, керуючий партнер експертної компанії pro.mova (Україна),
• Олена Гусейнова, письменниця, журналістка, керівниця редакції літературних програм Українського Радіо «Культура» (Україна),
• о. Жоз Нандіккара, професор філософії в Дхармарамі Відья Кшетрам та Університеті Христа ( Індія).

Модератори дискусії:
• Оксана Кулаковська, директорка Аналітичного центру УКУ,
• Остап Кривдик, керівник програми «Україна і Світ» Аналітичного центру УКУ.

З підсумковим словом виступить Владика Борис (Ґудзяк), президент УКУ, Архиєпископ і Митрополит Філадельфійський УГКЦ у США.

Вже втретє Аналітичний центр УКУ збирає інтелектуалів, представників політикуму, бізнесу, вищого кліру Церкви, міжнародних організацій щоб разом шукати відповіді на актуальні проблеми сьогодення. Цьогорічна тема звучить доволі передбачувано з огляду на ситуацію, у якій опинився світ у 2020 році. Адже обговорення та пошуку відповідей потребує питання, як саме змінився світ з точки зору засадничих цінностей людини – її гідності, свободи, безпеки?

Мова заходу: українська, англійська (із синхронним перекладом).

Для участі у заході просимо зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3qSf4Sb

Більше про дискусію шукайте на Facebook-події

UCU Global: людина у постковідному світі

У дискусії візьмуть участь запрошені промовці:
• баронесса Елісон Марі Сатті, членкиня Палати Лордів (Великобританія) (tbc).

Модератори дискусії:
• Оксана Кулаковська, директорка Аналітичного центру УКУ,
• Остап Кривдик, керівник програми «Україна і Світ» Аналітичного центру УКУ.

Мова заходу: українська, англійська (із синхронним перекладом).

Більше про дискусію шукайте на Facebook-події