Книга “Після Путіна” на Книжковому Арсеналі

Аналітичний центр УКУ презентував українське видання книги “Після Путіна” під час Книжкового Арсеналу.

Автор – американський дослідник Герман Пірчнер-молодший, який протягом 40-ка років досліджує Росію. У книзі він описує сценарії розвитку Російської Федерації після відходу одного з найвідоміших диктаторів сучасності.

Книга ставить низку незручних, проте дуже вчасних запитань:

• – Як закінчить своє правління президент Путін?
  • – Як у цей час поводитимуться різні російські інститути (як армія, МВС і ФСБ, так і регіональні еліти й олігархи)?
  • – Як на ці події реагуватимуть інші зовнішні гравці, передусім США, ЄС і Китай?
  • – Які наслідки матимуть різні сценарії зміни влади в Росії для її сусідів, зокрема України та центральноазійських держав, а також для внутрішньої політики РФ?

У презентації взяли участь:

Герман Пірчнер – автор книги, який написав також передмову для українського видання.

Ганна Гопко – українська громадська діячка і журналістка, народна депутатка України VIII скликання, голова Комітету у закордонних справах ВРУ (2014-2019 рр). Пані Ганна подала українську перспективу щодо майбутнього Російської Федерації та тих наслідків, які зміна влади у Росії матиме на безпекову ситуацію в Україні та світі.

Модерував розмову Остап Кривдик – асоційований дослідник Аналітичного центру УКУ, експерт з міжнародної безпеки.

Послухати відео з презентації можна тут

Книгу можна придбати на сайтах Видавництва УКУ або Yakaboo, або ж в офісі Київського центру УКУ (вул. Івана Мазепи 10а).

Книга "Після Путіна" на Книжковому Арсеналі

Книга ставить низку незручних, проте дуже вчасних запитань:

• – Як закінчить своє правління президент Путін?

У презентації взяли участь:

Послухати відео з презентації можна тут