Оголошено переможців конкурсу наукових робіт

Протягом 8-9 липня молоді дослідники представляли свої роботи під час конференції «Єдність України в контексті окупованих територій», що відбувалась в Київському центрі УКУ.

Під час 6-ти сесій конкурсна комісія вислухала виступи 18-ти учасників, що стосувались широкого кола питань, від проблем, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи, надання адміністративних послуг на підконтрольних територіях до становища жінок в конфліктних суспільствах та культури й релігії, як інструментів безпеки на окупованих територіях.

Членами конкурсного журі, які оцінювали виступи учасників, були:

Петро Байковський – доцент кафедри політичних наук Українського католицького університету, кандидат політичних наук.

– Станіслав Федорчук – голова правління ГО «Українська Народна Рада Донеччини та Луганщини»

– Алім Алієв – заступник генерального директора «Українського інституту»

– Тетяна Лишневець – керівниця проєктного відділу Українського культурного фонду.

Віталій Овчаренко доброволець батальйону “Артемівськ”, волонтер, член правління ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини».

За результатами конкурсного відбору журі визначила переможців. Перше місце зайняв Кирило Мєлєкєсцев з Донецького національного університету імені Василя Стуса, який зараз розташований у Вінниці з дослідженням на тему: «Жителі ОРДЛО про стан надання послуг “місцевою владою” та очікування від України».

Друге місце поділили між собою Карен Нікіфоров та Тетяна Калениченко, чиї наукові праці стосувались релігійної безпеки й культурного діалогу в конфліктних суспільствах відповідно.

Третє місце також зайняли двоє учасниць: Ганна Куровська та Аліна Стебловська.

З результатами конкурсу можна ознайомитись тут:

Нагадаємо, що конкурс наукових праць тривав з березня 2021 року. Наукові праці подали дослідники з різних частин України, включаючи тимчасово окуповані території.

Оголошено переможців конкурсу наукових робіт

Членами конкурсного журі, які оцінювали виступи учасників, були:

– Алім Алієв – заступник генерального директора «Українського інституту»

Третє місце також зайняли двоє учасниць: Ганна Куровська та Аліна Стебловська.

З результатами конкурсу можна ознайомитись тут: