Про нас

Місія

Місією Аналітичного центру УКУ є транслювати цінності університету у робочі політики шляхом продукування нових сенсів, впливу на порядок денний, формування public opinion та зміни «правил гри».

Цінності Університету сформовані на засадах християнської моралі. Це включає передусім повагу до людського життя та людської гідності, взаємоповагу у стосунках, доброчесність та прагнення до правди. У своїй діяльності Університет плекає відповідальність, командність та взаємодопомогу, академічну свободу і чесність, і не допускає найменших проявів корупції. Християнські цінності, на яких будується Університет є джерелом творення культури гостинності, відкритості, прозорості, доброзичливого діалогу та порозуміння.

Наглядова рада

 

Мирослав Маринович

Голова Наглядової Ради

Проректор із питань призначення та місії УКУ. Член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, один з учасників ініціативної групи «Першого грудня». Правозахисник, публіцист, релігієзнавець.

Іванна Климпуш – Цинцадзе

Членкиня Наглядової Ради

Народна депутатка Верховної Ради України VIII та IX скликань, Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу. Віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України (2016 -2019 рр.)

Ян Пєкло (Jan Piekło)

Член Наглядової Ради

Член команди Голови делегації Європейського Союзу в Україні, Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні (2016 – 2019 рр.). Журналіст, описував події румунської революції 1989 року та війну в колишній Югославії. Автор двох книг про Балкани.

Команда

Звітність

Написати листа

Меню