Що треба, щоб виступати на одній сцені з Борисом Ґудзяком? – відповідають організатори конкурсу для молодих науковців

В п’ятницю відбулась друга Q&A сесія, присвячена конкурсу наукових робіт для участі в конференції “Єдність України в контексті окупованих територій”.

Керівниця проєкту Ірина Фенно та директорка Аналітичного центру УКУ Оксана Кулаковська відповідали на питання про те, який формат має мати наукова робота, розповідали про напрями досліджень та призи, які отримають переможці конкурсу.

“Переможці конкурсу матимуть можливість виступати на одній сцені разом із такими людьми як Владика Борис Ґудзяк, президент УКУ, Андрій Гундер, президент Американської торгової палати, Ян Пєкло, колишній Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні. Вони матимуть можливість взяти участь у конференції UCU Global, де збираються науковці, інтелектуали з усього світу, громадські й державні діячі, щоб разом шукати рішення на виклики сучасності”, — наголошує Оксана Кулаковська.

На цьогорічній конференції UCU Global питання будуть присвячені темі єдності України в умовах окупації частини територій Луганської й Донецької областей та Криму.

Щоб потрапити на конференцію UCU Global, яка щорічно відбувається в грудні, потрібно написати наукову роботу й взяти участь у молодіжній конференції, яка відбуватиметься 8-9 липня в Києві.

“Долучаючись до конференції влітку, ви долучитесь до мережі активних, мотивованих людей, які розуміють що відбуваються в цій країні і готові формувати команди для того, щоб виробляти дієві рішення і пропонувати інструменти, як долати виклики, з якими стикається наша країна, зокрема це війна на Сході”, розповідає директорка Центру.

Готову наукову роботу потрібно надіслати організаторам до 30 квітня.

Керівниця проєкту та викладачка Ірина Фенно запевняє, що поняття “наукова робота” варто розуміти широко і якщо у вас є ідея, яка відповідає тематиці конкурсу, не боятися експериментувати з форматами.

“Це може бути реферативна робота, яка буде містити аналіз певної інформації чи джерел, які сфокусовані на вузькій проблемі. Так само це може бути аналіз законодавчих ініціатив чи документів, які спрямовані на питання деокупації чи реінтеграції окупованих територій Донецької й Луганської областей і Криму”, — роз’яснює Ірина Фенно. Проте додає, що попри таке “вільне” розуміння наукової роботи у конкурсі, вона має містити обов’язкові елементи: вступ, мету і завдання, виклад основного матеріалу і висновки. Також не варто забувати про опис методів, якими ви користувались, і обов’язково зазначати джерела.

Читайте також: Що варто знати про участь в конкурсі наукових робіт для молодих дослідників? – відповідають організатори

“Найважливішим у вашій роботі є сама ідея: чи це та річ, яка вас цікавить, яка вас болить і де ви можете запропонувати своє бачення розв’язання проблеми?”, — підкреслює Оксана Кулаковська. Вона зазначає, що навіть якщо робота буде формально неідеальна, комісія обов’язково “зчитає іскру вашого особистого зацікавлення” тематикою, і належно оцінить.

Всі відповіді із Q&A сесії можете переглянути у відеотрансляції.

Нагадаємо, що до участі в конкурсі запрошуємо молодих осіб, які навчаються в українських закладах вищої освіти на програмі освітнього рівня магістр (або бакалавр) на третьому освітньо-науковому рівні (PhD програми), а також молоді дослідники віком до 35 років. Також, поза конкурсом, в конференції можуть брати участь студенти освітнього рівня “бакалавр”, які матимуть змогу стати слухачами, будуть долучені до мережі молодих дослідників, які цікавляться цією тематикою, а їхні роботи будуть опубліковані у збірнику як позаконкурсні.

Основні тематичні напрями:

• – Бути сусідами: співпраця та інтеграція ВПО з місцевим населенням;
  • – Жінки в конфлікті;
  • – Соціальні та економічні впливи та перспективи розвитку територій, що постраждали від конфлікту;
  • – Культура як інструмент безпеки в контексті окупованих територій.

Крайній термін приймання робіт: 30 квітня.

Більше інформації шукайте на сайті:

Що треба, щоб виступати на одній сцені з Борисом Ґудзяком? - відповідають організатори конкурсу для молодих науковців

Готову наукову роботу потрібно надіслати організаторам до 30 квітня.

Всі відповіді із Q&A сесії можете переглянути у відеотрансляції.

Основні тематичні напрями:

• – Бути сусідами: співпраця та інтеграція ВПО з місцевим населенням;
  • – Жінки в конфлікті;
  • – Культура як інструмент безпеки в контексті окупованих територій.

Крайній термін приймання робіт: 30 квітня.

Більше інформації шукайте на сайті: